Erotinių prekių įsigijimas – vienas iš būdų sumažinti rutiną lovoje

aistra

Kad ir kokių erotinių fantazijų turi kai kurios poros, jos vis tiek neišvengia įprastos rutinos lovoje. Nepadeda nei jokie žaidimai (BDSM, Spanking ir t.t.), kurie dažnai aptariami užsienietiškuose tinklapiuose, nei ilgesnis laukimas, kuris neva turėtų garantuoti malonesnius pojūčius. Santykių ekspertai pabrėžia, kad viską galima spręsti daug paprastesniais būdais. Pavyzdžiui, yra įvairių erotinių prekių, kurios ir yra skirtos tam, kad būtų išvengiama rutinos. Bet, nereikia pamiršti, kad visi tie sekso žaislai turi būti pasirenkami atsargiai, o svarbiausiai – jie turi būti naudojami dar atsargiau. Nors Lietuvoje specializuotų, šiomis prekėmis prekiaujančių el. parduotuvių nėra daug, patariama apsižvalgyti ir užsienyje veikiančiose internetinėse parduotuvėse.

Dažniausiai užsienietiškas el. parduotuves erotinių prekių įsigijimui renkasi tie, kurie nori kažkokių nestandartinių prekių arba tiesiog tie, kuriems lietuviškos kainos atrodo per daug didelės. Aišku, kad Lietuvoje prekių kainos dažnai yra aukštesnės nei kai kuriose kitose labiau pažengusiose Europos šalyse. Tačiau, būtina įvertinti visus niuansus perkant tokios kategorijos prekes. Jų yra ne vienas.

Iš pradžių būtina pabrėžti, kad perkant erotines, o tame tarpe ir visas kitas prekes, iš užsienyje veikiančių parduotuvių, laukimo terminas būna žymiai ilgesnis. Užsisakant kažką Lietuvoje, tikėtina, kad viskas atkeliaus vos per porą darbo dienų. Perkant iš užsienio, pristatymo terminas yra dvigubai ilgesnis, o neretais atvejais – prekių laukiama ir kelias savaites ar net mėnesius. Prieš darydami užsakymą, pasižiūrėkite kokį pristatymo terminą nustato el. parduotuvė, nes galbūt jis jums bus nepriimtinas.

Taip pat verta pasižiūrėti kokie yra pristatymo mokesčiai. Užsienyje jie nustatomi pagal pristatymo būdą. Pavyzdžiui, jeigu viskas pristatoma paštu, tuomet kaina būtų minimali, tačiau pristatymo laikas – ilgesnis. Dauguma užsienyje veikiančių erotinių prekių parduotuvių siūlo galimybę prekes gauti per kurjerių tarnybas. Vienas didžiausių trūkumų – pristatymo mokesčiai. Jie yra labai dideli ir dažniausiai jų dydis nustatomas pagal siuntos svorį. Tad, kuo daugiau pirksite, tuo didesnę pristatymo kaina gali tekti mokėti. Tad, pasikartojant, reikėtų žinoti, kad erotines prekes iš užsienio naudinga pirkti tik tuomet, kai pristatymo mokesčiai yra maži ir terminas – trumpas.

Erotines prekes perkate užsienyje? Ne visada tai naudinga…

erotika

Ieškote tokių prekių, kurios bent jau minimaliai pakeistų lytinius santykius į gerąją pusę? Su antrąja puse norite išbandyti kažkokius žaisliukus bei priemones? Jas nesunku įsigyti internetu. Galbūt netgi tikslinga sakyti, kad tokias priemones geriausia ir būtų pirkti nuotoliniu būdu iš specializuotų parduotuvių. Tai būtų daug paprastesnis pasirinkimas, kuris nevers gaišti laiko ir raudonuoti prieš kitus pirkėjus. Internete šiuo metu rasite tikrai ne vieną specializuotą parduotuvę, kuri gali pasiūlyti įvairias sekso prekes pagal kategorijas bei jūsų norus. Žinoma, viskas remiasi į kainas. Jeigu neturite pakankamos pinigų sumos, tuomet vargu ar pavyks patenkinti savo erotines fantazijas norimais žaislais.

Renkantis erotines prekes, pravartu pasidomėti kas jomis prekiauja. Aiškiau kalbant, jeigu internete radote iš pažiūros gana patikimą parduotuvę, tai nereiškia, kad joje viskas yra švaru ir patikima. Kartais net ir geriausią reputaciją turintys pardavėjai sugeba apgauti pirkėjus. Pirmasis jūsų žingsnis perkant erotines prekes – pasidomėti ar pardavėjas nėra kur nors įvardijamas kaip koks nors sukčius ir apgavikas. Nėra skirtumo ar tai būtų įmonė ar kažkoks privatus fizinis asmuo, kuris užsiima tokių prekių prekyba. Atsiliepimai padės prafiltruoti visus potencialius pardavėjus.

Aišku, nereikia pamiršti, kad prekės turi būti pasirenkamos pagal kokybę, o ne mažiausią kainą. Tai liečia ir perkantiems užsienyje. Pavyzdžiui, jeigu sugalvojote įsigyti kažkokias erotines prekes iš norvegiškos el. parduotuvės, tuomet vis tiek teks pasidomėti kokią produkciją siūlo tie pardavėjai. Patikslinimui – norvegiškas internetines parduotuves galite rasti vesdami norvegiškus norimų prekių pavadinimus paieškos sistemose. Pavyzdžiui, suvesdami terminą „Vaginakuler“, tikrai rasite el. parduotuves pagal šį pavadinimą. Galiausiai teks viską išsiversti į lietuvių kalbą ir tiek.

Norintiems įsigyti erotinės prekes, kurių kainos nebūtų labai aukštos, patariama neskubėti rinktis atsitiktinių pasiūlymų su mažiausiais įkainiais. Matote, jeigu perkate iš ES priklausančios šalies el. parduotuvės, tuomet reikėtų žinoti, kad visos erotinės prekės turi būti sertifikuojamos pagal tam tikrus standartus. Nesirinkite neaiškios kilmės sekso prekių, nes jos gali atnešti ne naudą, o tiesiog pridaryti daugiau problemų su sveikata.

Erotines prekes ne visada naudinga pirkti iš užsienio

moteris

Aktyviu seksualiniu gyvenimu pasižymintys žmonės, pasak ekspertų, smarkiai rizikuoja įsisukti į rutiną. Tai tampa viena iš priežasčių, kodėl poros dažnai skiriasi – juk norisi patirti kažką naujo. Santykių pradžioje visko norinčios ir išbandančios poros paskui jau nebežino kaip pagyvinti lovos reikalus, todėl dairomasi į įvairius sekso žaislus. Moterims, aiškus, vienas dažniausiai dėmesį patraukiančių pirkinių – vibratoriai (norvegiškai – dildo). Tačiau, vyrams nelabai yra iš ko rinktis – jų dažniausių pasirinkimu tampa nuklydimas į šoną, o tai ir yra santykių pabaigos pradžia. Tam, kad santykiai nuolatos išliktų aistringi, ir kad rutina neįsisuktų į gyvenimą, patariama lytiniais santykiais užsiimti rečiau, o blogiausiu atveju – paieškoti tokių erotinių žaisliukų, kurie patiktų abiem pusėms.

Kalbant apie erotinių prekių pirkimą, berta žinoti, kad pasirinkimas tikrai yra didžiulis. Kalba eina ne tik apie Lietuvoje veikiančias specializuotas fizines parduotuves. Šiuo metu sekso prekes įsigyti galima internetu tiek iš lietuviškų, tiek ir iš užsienyje veikiančių el. parduotuvių. Bet, visada reikia žiūrėti į pardavėjo atsiliepimus. Mat, tai parodo kokios kokybės produkcija yra siūlomas ir ar apskritai pardavėjas yra patikimas ir sąžiningas.

Tie, kurie susidomėjo erotinių prekių įsigijimu iš užsienyje veikiančių internetinių parduotuvių, turi žinoti, kad perkant ten, galima pasinaudoti įvairiais privalumais, bet trūkumų taip pat yra ne vienas. Užsienyje veikiančias elektronines parduotuves pirkėjai dažnai renkasi dėl to, kad ten kainos kartais būna žemesnės nei Lietuvoje. Ten taip pat gali būti platesnis pasirinkimas. Bet, tai nereiškia, kad mažos erotinių prekių kainos apdės sutaupyti.

Perkant tokio tipo prekes užsienyje, iš pradžių reikia įvertinti visas galimas išlaidas. Kai erotinės prekės užsakomos iš lietuviškų internetinių parduotuvių, jų kaina gali būti didesnė. Labiausiai reikia paminėti pristatymo mokesčius. Lietuvoje jie yra žymiai mažesni nei perkant viską iš užsienietiškų el. parduotuvių. Pristatymas į kitas šalis visada yra brangesnis, o kaina kyla ir nuo to, į kurią vietą teks viską gabenti.

Svarstantiems apie erotinių prekių įsigijimą iš užsienietiškų internetinių parduotuvių prieš tai reikėtų gerai įvertinti visus privalumus ir trūkumus perkant ten.

Seimo narių pasiūlymas dėl erotinių prekių įsigijimo vietų – jau seniai pamirštas

ledai

Metų pradžioje seimas bandė sugriežtinti erotinių prekių įsigijimo vietas Lietuvoje, tačiau viskas baigėsi tuo, kad jokių pakeitimų nepastebėta. Netgi ekspertai tvirtina, kad tai tiesiog laiko gaišimas ir tiek. Prekybos centruose esančios priemonės negali niekaip būti siejamos su erotinėmis prekėmis, tai ne kažkoks fetišas (norvegiškai – fetisj), kur pamačius prezervatyvus, kiltų kažkokios geidulingos mintys – tai tvirtina daugelis psichologų. Priešingai nuo seimo narių, daugelis psichologų ir sveikatos apsaugos srityje dirbančių specialistų yra įsitikinę, kad ribojimas prekiauti erotinėmis priemonėmis kaip tik gali paskandinti daug nesusipratimų. Jau dabar kai kuriems atrodo, kad apsaugos priemonės būtų priskiriamos prie tų prekių, kuriomis bus galima prekiauti tik specializuotose vietose.

Grįžtant prie įstatymų priėmimo, primenama, kad metų pradžioje seimas pritarė siūlymui griežčiau kontroliuoti erotinių prekių įsigijimo vietas. Tai sukėlė nemažą ažiotažą, nes visuomenei nepaaiškinta kas būtų laikoma tomis erotinėmis prekėmis. Daugelis seimo narių tvirtinta, kad prezervatyvai bei kitos apsaugos priemonės tikrai neturėtų būti priskiriamos prie sekso reikmenų. Klaba eina apie tas prekes, kurios sukelia geidulį bei kitas mintis.

Į tai smarkiai sureagavo visuomenė, nes vis dėlto – ribojant tokių apsaugos priemonių įsigijimo vietas, padidėtų tikimybė, jog jauni asmenys, neturintys pakankami žinių lytinio švietimo srityje, prisidarys daugiau problemų. Tačiau, kaip jau teigiama, tai įprastų kontraceptinių priemonių nepalies.

Įprastuose prekybos centruose bei kitose prekybos vietose norima riboti tik tokių erotinių prekių įsigijimą, kurios yra sukeliančios mintis apie lytinius santykius. Tai labiausiai liečia įvairius sekso žaislus, įvairius žurnalus ir t.t.

Kaip bebūtų, kritikai teigia, kad pirmiausia reikėtų daugiau dėmesio skirti ne ribojimams, o švietimui. Būtent žinių stoka ir prastas švietimas lemia tai, kad Lietuvoje lytiškai plintančiomis ligomis suserga vis daugiau žmonių.

Tie, kurie domisi erotinių prekių įsigijimu, tai daro ne kažkokiuose prekybos centruose, o tiesiog tam skirtose vietose. Šiuo metu erotinių prekių įsigijimas galimas ir internetu. Bet, primenama, kad atidžiai reikėtų žiūrėti į visus pasiūlymus. Mat, vienos prekės yra kokybiškos ir tinkamos naudojimui, o kitų naudoti tikrai nerekomenduojama.

Erotinių prekių prekyba įstatymais visai be reikalo buvo koreguojama

erotika

Lietuvoje įstatymų pakeitimais buvo siekta apriboti erotinių prekių (norvegiškai – sexleketøy) įsigijimą tam tikrose vietose. Tačiau, metų pradžioje pateikti ir priimti pasiūlymai jokios naudos ar žalos nepadarė. Visos erotinės prekės iki šiol pardavinėjamos tik tam tikrose prekybos vietose. Kaip bebūtų, metų pradžioje pateikti pasiūlymai sulaukė gana griežtos kritikos, nes vis dėlto – įstatymų pakeitimai sukurti nesigilinant į dabartinę situaciją. Taip pat per mažai informacijos pateikta visuomenei. Labiausiai verta pripažinti tai, kad įstatymų pakeitimuose nėra aiškiai apibrėžiama kas yra erotinės prekės. Taip atsiranda terpė spekuliacijoms ar vis dėlto kontraceptines priemones būtų galima priskirti prie tokių prekių kategorijos.

Pasak ekspertų, erotinės ar dar kitaip vadinamos – sekso prekės yra tokios, kurios skatina geismą ar kažkaip kitaip sukelia nepadorias mintis. Tačiau, kontraceptinės priemonės nėra laikomos sekso reikmenimis. Prezervatyvais ir dabar prekiauja daugelis prekybos vietų, tad jų veiklai niekaip įtakos priimti teisė aktų projektai neturėjo. Bet, verta akcentuoti, kad įvairios kontraceptinės piliulės negali būti pardavinėjamos leidimų neturinčiose vietose. Paprastai kalbant, jeigu saugojatės naudodami tik tam tikras kontraceptines piliules, turėtumėte atidžiau domėtis iš kur jos perkamos ir kokią naudą atnešą. Pasitaiko atvejų, kai pirkėjai įsigyja visiškai neefektyvias priemones, kurios ne tik  kad nepadeda, bet ir pakenkia.

Įstatymų numatyta tvarka yra aiškiai pabrėžiama, kad tam tikros kontraceptinės piliulės gali būti pardavinėjamos vaistinėse arba specializuotose parduotuvėse. Jeigu jas perkate internetu, tuomet prieš tai reikėtų įsitikinti ar parduotuvė turi reikiamą licenciją bei kitus leidimus. Tokias apsaugos priemones reikėtų pirkti tik gerai išsiaiškinus ar jos nėra pavojingos žmogaus organizmui.

Grįžtant prie sekso reikmenų problemos, ekspertai taip pat pabrėžia, kad draudimai prekiauti prezervatyvais prekybos centruose bei kitose parduotuvėse smarkiai padidintų lytiškai plintančių ligų nešėjų skaičiui. Taip pat gali padidėti ir nepilnamečių asmenų, kurie susilaukia vaikų neturėdami 18 metų. Pasak gydytojų, jokiu būdu nereikėtų apriboti įprastų parduotuvių – jose turi būti prekiaujama apsaugos priemonėmis. Kas liečia sekso prekes, kurios skirtos įvairiems lovos žaidimais, tai jau ir dabar viskas yra apribota ir tokios prekės gali būti siūlomos tik specializuotose parduotuvėse.

Moterims reikėtų pasisaugoti – kai kurios menstruacinės taurelės yra žalingos

moteris

Viešumoje vis dažniau pasigirsta kalbų, kad vadinamoji menstruacinė taurelė sukelia įvairias problemas, neva didesnes nei įprastos priemonės. Tačiau, gydytojai pabrėžia, kad rinkoje šiuo metu iš tiesų pasitaiko tokių gaminių, kuriais prekiauti jokiu būdu negalima. Moterys yra įspėjamos, kad atsargiau rinktųsi šią priemonę, nes kai kurie pardavėjai gali įsiūlyti gana žalingus produktus, kurie sukels įvairias komplikacijas. Kalbant bendrai, menstruacinė taurelė iš tiesų yra geriausias būdas išvengti menstruacijų sukeliamų nemalonumų. Tai akivaizdžiai geresnis pasirinkimas nei kitos tradicinės priemonės. Plačiau apie jas pasidomėti reikėtų kiekvienai norinčiai išbandyti šią „naujovę“.

Gydytojai pabrėžia, kad nereikėtų manyti, jog ši priemonė bus tinkama kiekvienai moteriai. Taip nėra. Visų pirma, reikia pabrėžti diskomforto jausmą, kuris jaučiamas naudojant menstruacinę taurelę. Dauguma apklausose dalyvavusių moterų teigia, kad vienas iš trūkumų yra žinojimas, jog yra svetimkūnis. Tačiau, iš kitos pusės pažvelgus, kai kurioms ši priemonė yra geresnė, nes jos dėka galima laisvai judėti ir net užsiimti aktyviu sportu.

Menstruacinė taurelė įprastai yra skirta toms moterims, kurios jau yra turėjusios lytinių santykių. Žinoma, norint naudoti, bet baiminantis kažko, geriausia būtų kreiptis į specialistus. Šie patars ar verta išbandyti tai ar ne. Kaip bebūtų, daugelis moterų šias priemones perka be jokių gydytojų rekomendacijų. Tačiau, kaip pradžioje minėta, verta plačiau pasidomėti šių taurelių ypatumais.

Šiuo metu rinkoje yra tokių gaminių, kurie neatitinka tam tikrų sveikatos apsaugos reikalavimų. Tai ir būtų tie gaminiai, kurie kenkia sveikatai. Visos menstruacinė taurelės, kurios pasiekiamos moterims, turi būti gaminamos iš tam tikrų medžiagų, kurios nekeltų jokio pavojaus sveikatai, nesukeltų jokių alerginių reakcijų. Tai yra vienas dažnesnių pasirinkimų toms, kurios ir skundžiasi įvairiomis alerginėmis reakcijomis ar dirginimais.

Perkant menstruacinę taurelę internetu, rekomenduojama prieš tai nuodugniai išanalizuoti pardavėjo pasiūlymus. Būtina įsitikinti, kad el. parduotuvėje prekiaujama sertifikuotais gaminiais. Tai gali parodyti ir kainos – jeigu jos labai jau žemos, tuomet tikėtina, kad tokios priemonės gaminamos nesilaikant reikalavimų ir pigesnių bei galbūt kenksmingų medžiagų. Tad, būtinai viskuo pasidomėkite iš anksto.

Kodėl auginant vaikus paskolų gali prireikti?

sms kreditaiVaiko auginimas – iššūkiu kupinas dalykas, vertas didžiausios pagarbos ir apdovanojimų. Šiame kelyje būna visokių sunkumų, kada ir pinigų pritrūksta, ir sms kreditai gelbsti, ir sveikatos pritrūksta, ir daug džiaugsmo būna. Daugybė patarlių kalba apie tėvų ir vaikų ryšius. Keli tėveliai ir mamytės sutiko pakomentuoti, kodėl visgi auginant vaikus reikia nusiteikti viskam ir neišsižadėti nieko. Net ir sms kreditai gali kartais pagelbėti, ir nereikėtų į tai žvelgti skeptiškai.

Kai užpuola ligos

Dviejų vaikų mama sako, kad paskolos sms zinute – tikras šiaudas tuomet, kai užpuola visokios ligos. „Yra dvi rūšys. Pirma, tai kai vaikai suserga. Tada darai viską, ką tik gali, naktimis tiesiog nemiegi, bet vis tiek dirbi, vis tiek iš visų jėgų laviruoji ir bandai kažkaip praslysti visur. Ir praslysti šiaip taip. Dar būna, kad ir pasiimi daugiau valandų dirbti, kad tik visko vaikams užtektų. Ir būna antras variantas – kai pats sergi. Tada ir sms kreditai dirbantiems ir sergantiems eina į pagalbą, ir viskas. Jeigu sunkiai sergi, negali pasirūpinti savimi, o kartu negali pasirūpinti ir vaikais. Tai svarbu, tai reikšminga. Ne be reikalo lėktuve pirmiau deguonies kaukę liepia dėti suaugusiam, o ne vaikui. Nes tik pats būdamas gyvas ir sveikas gali pasirūpinti kitais. Taigi, geriau ligos neužpultų, o ypač sunkios“, – sako moteris.

Kai žemė slysta iš po kojų

Apie kai kurias situacijas suaugę žmonės sako tiesiog „iš po kojų slysta žemė“. Paklausę vieno iš tėvų, kas tai per situacija, jaunas tėtis sako, kad tai atvejai, kada „nelaimė po vieną nevaikšto“, ir komentuoja taip: „Kartais gyvenime susideda labai daug problemų. Vienu metu ir kažkas miršta ir giminės, ir seni tėvai suserga bei juos reikia slaugyti. Ir vienas dalykas, ir kitas, ir labai daug problemų staiga atsiranda. Dar suserga vaikai, dar sudaužai mašiną, dar ūkinis pastatas sudega, dar kas nors. Taip ir atsiranda visa problemų virtinė. O galiausiai prarandi darbą, o žmonai sumažina etatą. Tokiais atvejais labai svarbu nepalūžti. Paskolos, artimųjų palaikymas, malda – visa tai leidžia atrasti jėgų, atsitiesti, ir vėl judėti į priekį“, – sako jis.

Kai dėl vaikų atiduodi viską ir dar daugiau

Į studijas užsienyje sūnų išleidusi trijų vaikų mama sako, kad vienintelis būdas jai tą padaryti kadaise ir buvo būtent sms kreditai telefonu. „Kaip motina, esu tikra, padariau viską, ką galėjau. Ir žinau, kad dabar dėl to mane nuolat smerkia vyriausieji vaikai. Jie nesupranta, kam aš ėmiau tas paskolas ir leidau jaunėlį į mokslus užsienyje. Bet jis buvo gabiausias vaikas ir aš niekada sau nebūčiau atleidusi, jeigu būčiau jam nesuteikusi sąlygų studijuoti tuose geriausiuose universitetuose. Aišku, aš nesugebėjau jo išlaikyti pilnai visą laiką, tą galėjau daryti tik pradžioje. Bet visgi stengiausi ir tą dariau. Manau, kad kiekvienas geras tėvas nori dėl vaikų atiduoti viską. Gal kartais ir nereikia visko atiduoti, bet šiaip ar taip to nedaryti negali. Žinai, kad bus blogiau, jeigu ribosi. Aš nekalbu apie vaikų apipylimą materialinėmis gėrybėmis. Aš kalbu apie galimybes, kurias gali suteikti, ir kurioms visgi reikia pinigų. Kažkam gal nesuprantama, kad tam gali pasitarnauti ir sms kreditai internetu, kuriuos aš dar iki šios dienos nesu atidavusi, bet tokia jau ta realybė“, – sako motina.

Ar sauskelnės internetu – geras sprendimas?

sauskelnės internetuSauskelnės internetu parduodamos ne taip ir blogai. Kitaip tariant, pardavimo rodikliai nėra žemi. Tačiau įdomu, ar pirkti sauskelnes internetu verta, ar vis dėlto geriau vykti į tradicinę parduotuvę. Kai kurie pirkėjai pasisako už fizines parduotuves, nes jose prekės prieš akis. O internete jos tiesiog ekrane. Tačiau vertėtų paminėti, kad informatyvumo požiūriu įsigijimas internetu gali būti kur kas geresnis.

Kai ruošiatės pirkti internetu, jūs naudojatės plačia informacine sistema. Dažnai elektroninėse parduotuvėse produktai pateikiami ne tik vaizdžiai. Prie nuotraukų būna ir aprašai – tam tikros ypatybės, komentarai, padedantys susiorientuoti.

Tradicinėse parduotuvėse prie prekių būna nurodytos kainos. O jei norite sužinoti daugiau apie pačią prekę, pagrindinius dalykus rasite surašytus ant pakuotės. Tačiau gana dažnai raidės ant pakuočių būna labai smulkios ir todėl pirkėjai į sudėti neįsiskaito. Pirkėjų pamėgtose elektroninėse parduotuvėse viskas kur kas patogiau.

Ką reiškia geras sprendimas?

Kadangi jau aptartas informatyvumas, skaitytojai tikriausiai tikisi, kad bus paaiškinta, ką reiškia straipsnio pavadinime esanti frazė „geras sprendimas“. Tiek „geras“, tiek „sprendimas“ lyg ir aiškūs žodžiai, lietuviški, vartotini. Tačiau jiedviem atsiradus bendroj krūvoj atspalvis kiek kitoks. Imama galvoti apie tai, kad kažkas kažką rinkosi ir tinkamai nusprendė. Kad ir kaip filosofiškai šios mintys skambėtų, tai yra kone kasdienybė. Juk tiek pirkdami duoną, tiek eidami į kavinę ar ieškodami naujos striukės priimame sprendimą. O ar jis geras?

Hm, kaip suprasti, ar sprendimas geras? Pavyzdžiui, kaip įvertinti, ar įsigyta striukė pateisina lūkesčius? Kadangi pasaulyje labai daug skirtingų sričių, nėra bendro vardiklio, kaip viską įvertinti vadovaujantis kokia nors viena sistema. Užtat kai kurie dalykai įvertinami visai nesunkiai. Kad ir minėta striukė. Jei ne per šalta, jei patogi, gal ne per sunki. Galbūt kas nors pagyrė?

Beje, pirkti sauskelnes internetu irgi gali būti geras sprendimas, jei žinote patikimai dirbančią internetinę parduotuvę.

Internautų karta

Kodėl apskritai verta kalbėti apie pirkimą internetu? Kodėl sauskelnės internetu yra aptariamas dalykas? Pirmiausia todėl, kad kiekvieniems tėvams svarbu gerai pasirūpinti mažyliais. Juk savo vaiką mylite labiau nei bet ką, galėtumėte apgaubti jį pačia didžiausia meile, ar ne?

Na, o interneto reikšmė štai kokia. Kad ir kiek jums metų (20, 25, 30 ar 35), bet kuriuo atveju labai didelė tikimybė, kad naudojatės internetu ir kad prie kompiuterio praleidžiate nemažai laiko. Kaip ir daug pasaulio gyventojų.

Ar įsijungiate internetą tik naujienoms paskaityti? Tikriausiai ne. Pastaraisiais metais suklestėjo prekyba internetu. Jei žmonės nebūtų išprusę, tokia prekyba neklestėtų, tiesa? Kuo tikriausia. Pastebėtina, kad ne vien jaunimas, bet ir vyresni asmenys vis drąsiau naudojasi žiniatinkliu – juk tai patogu. Visgi sauskelnės internetu – tema, aktualesnė jaunesnio amžiaus žmonėms, auginantiems mažus vaikus. Jaunus tėvus galima pavadinti internautų karta. Jiems vienas juokas ką nors nusipirkti elektroninėje parduotuvėje. O įvertinus tai, kad sauskelnės internetu gali būti siūlomos nepaprastai patraukliomis kainomis, visas paveikslas itin optimistiškas, tarsi nutapytas pripažinto šedevrų kūrėjo.

Pampersai pigiau yra dėmesio vertas pasiūlymas. Jei žinoma ir patikima elektroninė parduotuvė paskelbia akciją, ko gero, pasinaudosite galimybe pataupyti. Aišku, pirmiausia tėvai ieško kokybiškų sauskelnių, kurios mažyliams būtų patogios ir draugiškos jų odai.

Veido kaukės: nuo natūralių iki pirktinių

veido kaukesMėgstate rūpintis savo veido oda? Labai gerai, kadangi be rūpesčio niekaip nepavyks pasiekti norimo rezultato. Veido kaukes – efektyviausias būdas kovoje su prasta veido oda. Namines veido kaukes misriai odai yra viena alternatyva. Tuo tarpu kiti renkasi vaido kaukes, kurios yra parduodamos prekybos vietose.

Veido kaukes detaliau skirstomos pagal tai, kokią konkrečiai funkciją jos atlieka:

 • Veido kaukes sausai odai;
 • Veido kaukes nuo rauksliu;
 • Veido kaukes su medumi;
 • Veido kaukes su avokadu;
 • Veido kaukes nuo spuogu;
 • Veido kaukes nuo inkstiru;
 • Veido kaukes riebiai odai;
 • Ir visos kitos kaukės.

Veido kaukes yra labai įvairios, tad ieškodami Jums geriausios teks palyginti labai daug įvairių alternatyvų. Nėra didelio skirtumo, ar pasirinksite naminį kremą, ar pirktinį. Svarbiausia yra tai, kad šis kremas geriausiai patenkintų būtent Jūsų odos poreikius.

Ieškodami tinkamiausios veido kaukes palyginkite žemiau mūsų išskirtus kriterijus, kurie gali kiek palengvinti paieškas:

 • Kaina;
 • Paskirtis;
 • Sudėtis;
 • Gamintojas;
 • Pakuotės išvaizda;
 • Kitų žmonių palikti atsiliepimai.

Nepamirškite, kad lyginti ir derinti kaukes naudinga būtent internete. Lygiai taip pat kaip ir kremų pirkimas dažniausiai yra įgyvendinamas internete. Žmonės virtualioje erdvėje patogiai palygina alternatyvas ir paprasčiau nusprendžia, kuris variantas jiems labiausiai tinka. Galiausiai, internete galima rasti kitų žmonių paliktus komentarus, kurie padės susidaryti nuomonę ar tam tikra produkcija yra gera, ar ja geriau nesinaudoti, kadangi ji tikrai negebės patenkinti Jūsų poreikių. Tokie komentarai labai naudingi.

Leiskite savo veido odai atrodyti puikiai ir nesenti. Pasirinkite patį geriausią kremą. Jeigu paieškos Jums pačiam atrodo labai sudėtingos, tokiu atveju siūlome naudotis virtualaus pasaulio teikiamomis paslaugomis. Paprasčiausiai pasitarkite su konsultantais, kurie prekiauja šio tipo produkcija. Paprastai ir greitai palyginkite alternatyvas ir raskite tai, kas gali garantuoti, jog veidas po kaukių procedūra atrodys puikiai ir gaiviai.

Nustebinkite save savo grožiu.

 

Apatinis trikotažas internetu

apatinis trikotažasPasauliui nuolat tobulėjant visose įmanomose srityse nuo elementarių, kasdienių, buitinių dalykų iki pačių naujausių technologijų bei mokslo laimėjimų. Kažkada buvusios ribotos galimybės dabar išsiplėtė iki neregėtų platumų. Reikia pripažinti, kas visa tai mūsų gyvenimą daro tik patogesnį, paprastesnį. Suteikia daugiau pasirinkimo galimybių. Kad ir paprasčiausias apsipirkinėjimas.

Pavyzdžiui, nusprendėte atnaujinti savo garderobą. Be visų kitų rūbų, avalynės, aksesuarų, jums reikalingas ir apatinis trikotažas. Be to laikas, kai jums būtų tekę keliauti į specializuotą parduotuvę ir rinktis ten. Ne itin patogu keliauti į kitą miesto pusę vien dėl liemenėlės ar kelnaičių. O jeigu gyvenate mažesniame miestelyje, tai gal net į kitą miestą. Suklestėjus didiesiems prekybos centrams apatinis trikotažas atsirado ir juose. Pripažinkime, labai patogu, nusipirkti produktus vakarienei ir kartu įsimesti pižamą, bet…  didžiuosiuose prekybos centruose parduodamas apatinis trikotažas nepasižymi gera kokybe ar plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Dabar, kai visur pilna mažesniu ar didesnių parduotuvėlių, butykų, išparduotuvių, mados ir stiliaus ateljė, kiekviename iš j jums bus pasiūlytas ir apatinis trikotažas. Atitinkantis jų stilių ir požiūrį. Platus pasirinkimas, tik labai sudėtinga rasti tai, kas patiktų ir tiktų būtent jums. Todėl, šiais moderniais, išmaniais laikais protingiausia būtų rinktis apsipirkinėjimą internetu.

Apatinis trikotažas – labai asmeniškas dalykas, todėl vienas iš pliusų apsiperkant internetu, jūsų privatumas. Jaukiai sėdite namie, renkatės pikantišką drabužėlį aistringam vakarui ir nesukate galvos, kad netyčia jus gali pamatyti kandi kolegė ar plepi kaimynė. Laiko taupymas taip pat labai svarbus aspektas. Apsipirkti galite netgi pietų pertraukos metu. Pasirinkimo įvairovė. Apatinis trikotažas – specifinis rūbas, kurį kiekviena turi idealiai prisitaikyti sau. Kuo platesnis, didesnis spalvų, dydžių, modelių pasirinkimas, tuo lengviau, geriau ir greičiau galima tai padaryti. Dar vienas pliusas tai kaina. Dažniausiai apsiperkant internetu, ar tai būtų apatinis trikotažas, lauko rūbai ar avalynė, jūs sutaupote. Kainos perkant internetu visada būna žemesnės nei mažmeninės prekybos vietose.

Taigi, nebijokite ir išnaudokite prieš akis atsiveriančias technologines galimybes. Drąsiai naršykite, ieškokite ir rinkitės prekes, kad ir iš viso pasaulio, nes apsipirkimas internetu suteikia šią patogią galimybę.