Angitia.lt – viena odontologijos klinika, daug šypsenų

sypsena

Skauda dantį? Seniai lankėtės pas odontologą? Kaune veikianti odontologijos klinika Angitia.lt – tikslingas pasirinkimas.

Kokios paslaugos teikiamos šioje odontologijos klinikoje?

  • Profilaktinė dantų apžiūra
  • Dantų implantacija
  • Dantų protezavimas
  • Endodontinis gydymas
  • Burnos higiena
  • Dantų balinimas
  • Estetinis plombavimas
  • Danties rovimas
  • Kompiuterinis rentgenas
  • Vaikų dantų gydymas

Šį kartą pakalbėsime apie pirmiausia paminėtą paslaugą – profilaktinę apžiūrą. Verta išskirti kelis esminius punktus apie ją:

Profilaktiniai vizitai turėtų būti reguliarūs. Tai nereiškia, jog kas savaitę turėtumėte skambinti odontologui, tačiau kasmet apsilankyti odontologijos klinikoje yra protinga mintis.

Profilaktinis vizitas yra nebrangus. Odontologija apima daugybę paslaugų, jų kainos labai skirtingos. Už profilaktinę apžiūrą pacientai sumoka, galima sakyti, simboliškai. Tai ypač akivaizdu palyginus šią procedūrą su kai kuriomis kitomis, pavyzdžiui, dantų implantavimu.

Atsarga gėdos nedaro – taip byloja liaudies išmintis, ir odontologijoje ji tikrai patvirtinama. Puiku, jei patikros metu nustatoma, kad visi dantys sveiki. O jei pastebima kokių pakitimų, juos išgydyti yra lengviau, greičiau ir pigiau, nei tada, kai pas odontologą apsilankoma tik prispaudus bėdai, po daugelio metų nesilankymo.

Sveikumas, funkcija ir estetika

Odontologo kabinete sprendžiami įvairūs klausimai, o apibendrintai visi su dantimis susiję dalykai apibūdinami trimis žodžiais: sveikata (arba sveikumas), funkcija ir estetika. Iš pirmo žvilgsnio tai tėra paprasti žodžiai. Tačiau reiškiantys labai svarbius dalykus.

Sveiki dantys kartu yra funkcionalūs ir estetiški. Tikėtina, kad estetiški dantys – sveiki. O tai vėl grąžina į pirminį teiginį, jog sveiki = funkcionalūs, estetiški.

Profesionalų pastangos

Deja, kartais apsirinkama, dantų dailumas interpretuojamas klaidingai, imama ieškoti „liaudiškų“ balinimo priemonių ir pan. Vis dėlto kiekviena procedūra turėtų būti derinama su odontologu, mat tik šitaip galima užtikrinti saugumą, kokybę ir efektyvumą.

Profesionalų pastangos – ne tik gydymas ar profilaktika, bet ir konsultacija. Todėl iškilus klausimui reikėtų kreiptis į specialistą, užuot bandžius pasikliauti vien tuo, kas rašoma internete. Taip sutaupoma ir laiko, ir nervų, ir pinigų. O svarbiausia – taip rūpinamasi sveikata.

Angitia.lt – odontologijos klinika viena, o šypsenų daug. Taip tikrai galima apibūdinti gydytojų darbą ir pacientų dantų sveikatos gerinimą.

 

 

 

Leave a Comment