Profilaktinė patikra – galimybė išlaikyti kuo geresnę dantų būklę

odontologijos klinika

Jei kyla klausimas, kur pasitikrinti dantis, verta apsilankyti adresu https://odonteja.lt/ ir nuvykti į tokio paties pavadinimo odontologijos kliniką („Odontėja“). O kodėl geriausia nedelsti? Kodėl profilaktinė apžiūra yra labai naudinga? Atsakymai – tolesnėse pastraipose.

Tabletė nėra sprendimas

Suskaudo dantį? Skausmas nesiliauja? Išgėrėte tabletę? Aprimo? O ar nepamiršote paskambinti odontologui? Juk danties skausmas neatsirado nei iš šio, nei iš to. Jei jis pasireiškė, vadinasi, yra kažkokia problema. O gydytojas tą kažkokią problemą identifikuoja ir randa sprendimą, kaip situaciją sutvarkyti – kaip išgydyti.

Neretai skausmas signalizuoja apie ėduonį. O su juo geriau nedelsti, kad stipriai nepažeistų danties. Kuo greičiau kreipiamasi į specialistus, tuo lengviau dantis sutaisyti, tuo mažiau laiko ir lėšų prireikia. Tai, beje, galioja ne tik ėduonies atveju.

Pasitikrinti verta

Pradėjus rutulioti temą apie apsilankymą pas dantų gydytoją, tinka pasakyti du žodžius: pasitikrinti verta. Net jei neskauda! Net jei dantys gražūs! Tiesiog nereikėtų laukti, kol ims skaudėti. Sveikatai kur kas palankiau, jei kasmet užsuksite į odontologijos kliniką.

  1. Apžiūra neužima daug laiko, todėl net labai „užgrūstoje“ dienotvarkėje turėtumėte rasti laisvą tarpą. Juo labiau kad tai nėra procedūra, kurios reikėtų kas savaitę ar kasdien. Taigi, planų kažin kaip nesusigadinsite.
  2. Apžiūros metu įvertinama dantų būklė ir užkertamas kelias galimoms problemoms.
  3. Išvengiama spėliojimų: gal skauda dėl to, gal ne dėlto… Juk paskaitinėjus įvairius šaltinius susidaro įspūdis, kad vienas simptomas tinka kone viskam (t. y. reiškia visokiausias ligas). Kaip sakoma, nereikėtų burti iš kavos tirščių.
  4. Apžiūra yra nebrangi, ypač jei palygintume su kai kurių gerokai rimtesnių procedūrų kainomis.

Profilaktinė patikra ir kitos procedūros kokybiškai atliekamos odontologijos klinikoje „Odontėja“, įsikūrusioje sostinėje. Vilniečiams tai gera žinia, leidžianti pasirūpinti dantų sveikata (ši juk reiškia ir apskritai sveikesnį organizmą).

Galimybė išsaugoti kuo sveikesnius dantis. Tai nėra tiesiog skambūs žodžiai. Tai kiekvieno atsakingo ir kruopščiai dirbančio odontologo siekis. Be abejo, tai ir kiekvieno paciento noras. O dantų išsaugojimas ir puikios būklės palaikymas gerokai lengvesnis, kai gydytojo kabineto durys nekelia atmestinumo ar tuo labiau baimės. Bijoti nėra ko – tai pripažįsta kiekvienas, radęs tokius gydytojus, kurie ir atsakingi, ir dirbantys švelniai, ir paaiškinantys, ko tikėtis. Ir žinantys tobulos šypsenos paslaptį!

 

Leave a Comment