Pamąstymai apie miegą, arba rytas protingesnis už vakarą

miegas

Miegą galime apibūdinti kaip svarbią gyvenimo dalį. Ir nesuklysime. Ar tai būtų 8, ar 9 valandos, jos suteikia energijos dienos darbams.

Kai kokybiška ir palankiai įkainota…

Kad poilsis yra reikalingas darbams atlikti, patvirtintų ir TavoSapnas.lt parduotuvė, kurioje rasite kokybiškos patalynės. Nauja antklodė? Ieškote lovatiesės? Verta pasižvalgyti ir išsirinkti gerą daiktą už priimtiną kainą.

Geras daiktas už priimtiną kainą – tai komfortas miego metu, energija atsikėlus ir tiesiog puiki savijauta. O tada, kai jaučiamasi energingai, galima kibti į suplanuotus darbus arba susisiekti su žmonėmis, kurie atliktų aktualias užduotis. Štai verslo komunikacijos klausimus galima patikėti Blackflorence.com.

Rytas ir vakaras – kuris protingesnis?

Apskritai įvairius klausimus patariama atidėti rytui. Čia verta prisiminti patarlę, jog rytas protingesnis už vakarą. Mąstote, mąstote, nueinate į lovą, o atsikėlus galva „šviežesnė“ ir sprendimą priimti lengviau.

O kada mąstyti apie patį miegą? Gal tada, kai geriausiai „galvojasi“?.. Nesvarbu, kokiu laiku skaitote šias eilutes, bet jei patiems reikia ką nors rašyti, labai tikėtina, kad turite „geriausią“ laiką. Galbūt tai rytas, kai savo čiulbesiais pasaulį žadina paukščiai. Gal tai vidurdienis, kai tvyro pietų laukimo nuotaika. O gal vėlus vakaras, kai daug žmonių jau sugulę, kai aplink ramu.

Jei paimtume interviu iš poetų, šie veikiausiai pateiktų skirtingų minčių, kada produktyviausia kurti eilėraščius. Jei pakalbintume asmenis iš įvairių kūrybinių sričių, atsakymų tikriausiai būtų visokiausių. Ir ne tik iš kūrybinių.

Paros metas yra susijęs su visokiausiais klausimais.

Jeigu svarstote, kokią kelionę rinktis…

Jeigu nenusprendžiate, ar ilgai taupytus pinigus skirti būsto remontui, ar naujesniam automobiliui…

Jeigu niekaip nesudėliojate visų pliusų ir minusų, ar verčiau gyventi kaime, ar mieste…

…neprošal prisiminti patarlę, jog rytas yra protingesnis už vakarą. Atsakymas, neatėjęs vakare, turėtų užklysti iš ryto.

O ką daryti, jei neišeina užmigti?

Yra ir kita medalio pusė – nemiga. Čia svarbu paminėti vieną įdomų ir tikrai aktualų dalyką, leidžiantį visiškai kitaip vertinti neužmigimą. Ir tas dalykas vadinasi… galvojimas, kaip nesiseka sudėti bluosto.

Vartomasi nuo vieno šono ant kito…

Skaičiuojamos avys…

Bandoma įsivaizduoti malonius dalykus…

Ir vis sukirba mintis, kad niekaip nesiseka užmigti. Įdomus aspektas, kurį galite rasti šia tema rašytuose straipsniuose: galvojimas, kad neišeina užsnūsti, kad nepakaks poilsio ir jausimės pavargę, tarsi traukia miegą šalin. „Niekaip neužsnūstu, ryte jausiuosi nepailsėjęs“, „kaip pagaliau užmigti, juk laukia sunki diena“ – tokios ir panašios mintys nėra palankiausios norint iš tiesų imtis „sapnavimo amato“. Visai nieko tokiu atveju pagalvoti kitaip: jei jau atsigulėte, vadinasi, tai ne darbo, ne lėkimo, o poilsio laikas, kuris suteiks naujų jėgų. Nes mintys apie nemigą nėra geriausias būdas užsnausti.

Tai bent!

Miegas – svarbi gyvenimo dalis. Tokia svarbi, kad nemiegojimo rekordai nebeįtraukiami į Gineso rekordų knygą. Užuot alinus organizmą, verčiau pailsėti, atsigauti. Bandymas ištisas valandas išbūti neužsnūdus – pernelyg žalingas.

O adresas internete, sufleruojantis, kad sapnai bus puikūs, yra TavoSapnas.lt. Antklodės ir lovatiesės – tik dalis to, ką rasite apsilankę. Kvietimas užsukti – privalus. Įsitikinti puikiu kainos ir kokybės santykiu galite tiesiog dabar. Nes rūpintis miegu, o kartu ir sveikata bei energija – dalykas, kuriam nestinga reikšmės.

Leave a Comment