Durex Pleasuremax: ar prezervatyvai ir malonumas suderinami?

Prezervatyvai – viena patikimiausių kontracepcijos priemonių, ne tik sėkmingai „atbaidanti gandrus“, bet ir apsauganti nuo venerinių ligų – nemalonių „meilės dovanėlių“, plintančių lytiniu keliu. Visgi atsiranda priešininkų, teigiančių, jog pastarieji susilpnina sekso teikiamą malonumą – partneriai nejaučia vienas kito kūno. Tad kai kurie, vardan kokybiškesnių pojūčių, žaidžia „va bank“ – propaguoja nutrauktą lytinį aktą. Prezervatyvų gamintojai be abejonės žino savo klientų poreikius bei stengiasi juos išpildyti: jie siūlo nutraukti „žaidimus su ugnimi“ ir išbandyti savo gaminius, kurie malonumą ne slopina, bet… paaštrina. Tokie yra Durex Pleasuremax bei keletas kitų – beveik kiekvienas žinomesnis gamintojas turi kažką pasiūlyti iš serijos „stimuliuojantys prezervatyvai“.

Apsauga, apsauga, apsauga… Nieko naujo kalbant apie prezervatyvus: tai užtikrina visi kokybiški bei tinkamai naudojami gaminiai. Jūs galite išbandyti daugiau! Durex Pleasuremax paslaptis slypi tekstūroje – pastarųjų paviršius nelygus, su iškiliais taškeliais. Kuo pastarieji pranašesni už įprastus lygius prezervatyvus? Į šį klausimą geriausiai atsakyti gali tik pastaruosius pabandžiusieji! Rantuoti prezervatyvai papildomai stimuliuoja erogenines zonas bei leidžia patirti iki šiol neatrastus pojūčius.Ši, iš pažiūros menkavertė detalė, gali sukelti tikrą perversmą miegamajame, kuriame iki šiol tvyrojo monotonija (taip, deja, yra neretoje poroje) bei paskatinti ir toliau leistis į eksperimentus. Prezervatyvus su iškilimais įsimesti į pirkinių krepšelį turėtų būti ypač suinteresuotos moterys – pastarieji gali palengvinti neretai sudėtingą kelią į „didžiojo malonumo“ siekimą. Visapusiškas moters pasitenkinimas turėtų būti ir vyrų siekiamybė – tai leidžia savimi didžiuotis (ir visai nesvarbu, jog tam įtakos turėjo Durex Pleasuremax ar kiti stimuliuojantys prezervatyvai).

Nesivaikykite pasenusio stereotipo, neva prezervatyvai slopina malonumą (vien jau saugumo faktas turėtų leisti atsipalaiduoti ir mėgautis procesu). Atsimerkite: rinkoje siūlomi specializuoti prezervatyvai, dėl kurių tekstūros ypatybių galima patirti egzotiškus bei kaitinančius jausmus. Nežinote, kur pastarųjų rasti? O gal bijote akis į akį šia tema kalbėti su konsultante? Užsukite į internetines erotinių prekių parduotuves, kuriose galite lengvai išsirinkti iš plataus asortimento, patogiausiu būdu atsiskaityti už išsirinktas prekes bei sulaukti jų tiesiai į namus.

Leave a Comment