Keltuvai skirtingiems darbams atlikti

Taip kaip kulinarijoje labai svarbu tinkami ingredientai ir gerai veikiantys virtuvės prietaisai, tokie kaip plaktuvas, maišyklė ir kiti, taip statyboje labai svarbu tinkama įranga. Čia jokių didelių darbų neatliksi be kompetentingų darbininkų, pastolių bei tinkamos technikos. Vien tokių – keltuvai. Pastaraisiais metais Lietuvoje ypač sparčiai besiplečiant statybų sektoriui ir nuolat vykstant renovacijos projektams, vis daugiau statybos įmonių nusprendžia reikalingą statybų techniką nuomotis, o ne pirkti naują.

Keltuvų nuoma – taip pat viena populiariausių paslaugų statybų sektoriuje. Tai labai svarbi paslauga, be kurios tinkamai atlikti nepavyktų daugelio svarbiausių statybos darbų. Labai svarbu atminti, kad prieš nuomojantis keltuvus, reikia tinkamai išsirinkti techniką. Nėra taip, kad keltuvai yra universalūs ir tinka visiems darbams, dažniausiai pagal darbų specifiką reikia rinktis ir keltuvo tipą.

Žirkliniai keltuvai

Tai didelių ir mažesnių keltuvų tipas, kuriuos galima pritaikyti tiek vidaus, tiek lauko darbams. Viduje naudoti pritaikyti žirkliniai keltuvai puikiai pagelbsti dideliuose sandėliuose, kuomet reikia pasiekti įvairias prekes, atlikti kitus darbus. Lauko darbams žirnklinius keltuvus patogu naudoti apdailai. Dažniausiai įmonės juos nuomojasi dažymui, tinkavimui, plovimui, virinimui. Tai aukštiems pastatams pritaikyti keltuvai, prie kurių patogu prieiti iš šono. Pagal pastato konstrukciją galima rinktis įvairių išmatavimų ir gabaritų žirklinius keltuvus.

Priekabiniai keltuvai

Priekabos tipo keltuvai dažniausiai taikomi atliekant pačius įvairiausius lauko darbus. Statybos aikštelėje dažnai keltuvai pasitarnauja įvairių darbų atlikime. Kuomet darbai vyksta didelėje teritorijoje, priekabiniai keltuvai yra ypač patogūs naudoti, kai reikia darbus atlikti skirtingose statybų aikštelės vietose. Sutaupote laiko ir darbus atliekate greitai bei kokybiškai. Kitas pasirinkimas atlikti lauko darbus skirtingose vietose – automobiliniai bokšteliai. Tai toks keltuvų tipas, kurį taip pat lengva greitai perkelti į kitą vietą. Pagal jų bokštelio aukščio ir apkrovos reikalavimus juos lengva pritaikyti įvairiems darbams.

Teleskopiniai keltuvai

Šio tipo keltuvų nuoma ypač populiari ypač didelius darbus arba bet kokius darbus labai dideliame aukštyje. Alkūniniai teleskopiniai keltuvai reikalauja specialaus pasiruošimo darbui, kuomet paviršius, ant kurio reikia statyti keltuvą, yra nelygus. Tai ypač patikimi, stabilūs ir didelį aukštį galintys pasiekti keltuvų tipai.

 

 

 

 

 

 

 

Leave a Comment