Mianmaras: paslapčių ir sveikinančių kvapų šalis

Mianmaras dar kitaip turistų vadinama Birma – nuostabus gamtos kampelis, kurį dėl puikaus oro labai dažnai pasirenka turistai. Pietryčių Azijoje esantis gamtos lopšys šiuo metu labai lengvai prieinamas ir lietuviams, kurie vos su vienu persėdimu gali apsilankyti šiame regione. Tokio tipo egzotiškos kelionės pritraukia vis daugiau tautiečių, kurie nori pailsėti tiek fiziškai, tiek protiškai. Kelionės į Mianmarą puikus pasirinkimas.

Nusprendus aplankyti šią vietovę reikia bent minimaliai susipažinti su vietą į kurią keliaujate. Egzotiško kelionės būtent taip ir įvardijamos, kadangi ten randama kultūra pasižymi savomis  tendencijomis, etiketu.  Nepamirškite, kad būdami svetimoje šalyje esate svečias. Gerbkite kitą kultūrą ir gamtą.

  • Kelionės į Mianmarą galiausiai priveda iki vyno degustavimo. Šioje vietoje gaminamas unikalus alkoholis gėrimas, kuris tinka net ir išrankiausio skonio mėgėjams. Išbandykite Inle Valley vyną, kuris nepalieką abejingų.
  • Viena iš populiariausių sporto šakų su kuria galima susidurti – boksas. Žinoma, jis vykdomas ne gatvėje ir ne tuomet, kai norima pasipelnyti iš turistų. Visgi, jei norite pajusti ekstremalių pojūčių rekomenduojama keliauti į beveik kasdien rengiamus specialius turnyrus. Nuo mums įprasto bokso viskas skiriasi tuo, kad kova vyksta iki pirmo kraujo.
  • Kelionės į Mianmarą reikalauja su savimi turėti grynų pinigų. Kortelėmis beveik niekur neatsiskaitysite. Tiesa, vietiniai priima tiek oficialius jų salos pinigus, tiek eurus bei dolerius. Vietoje išsikeisti gana sudėtinga, tad atsivežkite tokį kiekį, kurio tikrai užteks poreikiams patenkinti.
  • Labai įdomus faktas yra tai, kad šioje šalyje itin stambūs žmonės labai vertinami ir gerbiami. Manoma, kad jie yra sveikatingumo įsikūnijimas. Tad jei esate apvalios figūros galite drąsiai dėvėti atvirus drabužius. Ne tik kad niekas nesistebės, bet dar ir žavėsis jumis. Šio tipo egzotinės kelionės leis atsipalaiduoti.

Kelionės į Mianmarą – puikus poilsis tiek jūsų kūnui, tiek dvasiai. Svarbiausia, kad nuostabus oras išlieka beveik visus metus. Taigi, kad ir kada nuspręstumėte apsilankyti šioje šalyje – pavyks smagiai praleisti laiką nepriklausomai nuo to, koks metų laikas tuo metu bus.

 

Leave a Comment