Pigu.lt pataria: kaip pasirinkti dulkių siurblį?

Daugelis žmonių su tuo sutiktų, kad buitinės technikos pirkimas – varginantis procesas. Jeigu norite kokybės – teks sugaišti nemažai laiko, kol pavyks atrasti tai, kas labiausiai tenkina Jūsų poreikius. Dulkių siurbliai – vienas iš tų prietaisų, kurio pasirinkimas reikalauja laiko. Kadangi Pigu.lt teikia tik kokybiškų siurblių pasiūlą, galite būti tikras, kad pirkdami ten tikrai atrasite geriausius technikos prietaisus. Visgi, pateikiame kelias gaires, kurios Jums gali padėti sėkmingai ieškoti.

  1. Galingumas. Tai yra vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis kokybišką dulkių siurblį. Puikiai savo funkcijas atliekančio dulkių siurblio galingumas siekia nuo 2000 iki 2200 kW.
  2. Dulkių kaupimo vieta. Anksčiau egzistavo vienintelė alternatyva – dulkių maišelio išvalymas. Šiuo metu galima įsigyti tokius siurblius, kuriuose dulkių maišelis paprasčiausiai yra pakeičiamas nauju. Tai gana pigus ir tuo pačiu greitas būdas nuolatos valyti dulkių siurblyje susikaupusias atliekas.
  3. Maišelio talpumas. Nebūtinai reikia pasirinkti tokį, kuris yra kuo talpesnis. Žinoma, tokiu atveju teks kur kas rečiau valyti, tačiau kartais nuolatinis dulkių stovėjimas siurblyje gali kenkti prietaisui. rekomenduojame kuo dažniau valyti.
  4. Laido ilgis. Natūralu, jog norisi, kad su dulkių siurbliu galima būtų nesunku pasiekti bet kokio pobūdžio vietą. Tokiu atveju reikia pasirinkti ilgesnį laiką turintį siurblį. Ypač, jeigu Jūsų namai gana dideli, o juose rozečių skaičius ne pats didžiausias.
  5. Antgalių tipai. Kuo jų daugiau, tuo tikresni galėsite būti, kad pasieksite visas, net ir pačias sudėtingiausias vietas. Dažniausiai perkant siurblius jau būna pridedami keli antgaliai, taigi neteks atskirai jų pirkti. Priedus visada gausite pirkdami Pigu.lt prekybos vietoje.
  6. Ratukų tipas. Rekomenduojame dulkių siurbliai yra su guminiais ratukais, kadangi jie nebraižo grindų paviršiaus.
  7. Išvaizda. Žinoma, pasirinkti siurblį pagal išvaizdą – nėra pats geriausias variantas, tačiau kai kurie žmonės prietaisus laiko matomose vietose, taigi nori, kad jie visi derėtų bent jau spalvos aspektu.

Dulkių siurbliai yra kiekvieno tvarkingo žmogaus namuose. Jeigu nežinote, koks jums labiausiai tinka – rekomenduojame pasikonsultuoti su Pigu.lt konsultantais, kurie padės atrasti labiausiai tinkamą.

Leave a Comment