Erotinių prekių įsigijimas – vienas iš būdų sumažinti rutiną lovoje

aistra

Kad ir kokių erotinių fantazijų turi kai kurios poros, jos vis tiek neišvengia įprastos rutinos lovoje. Nepadeda nei jokie žaidimai (BDSM, Spanking ir t.t.), kurie dažnai aptariami užsienietiškuose tinklapiuose, nei ilgesnis laukimas, kuris neva turėtų garantuoti malonesnius pojūčius. Santykių ekspertai pabrėžia, kad viską galima spręsti daug paprastesniais būdais. Pavyzdžiui, yra įvairių erotinių prekių, kurios ir yra skirtos tam, kad būtų išvengiama rutinos. Bet, nereikia pamiršti, kad visi tie sekso žaislai turi būti pasirenkami atsargiai, o svarbiausiai – jie turi būti naudojami dar atsargiau. Nors Lietuvoje specializuotų, šiomis prekėmis prekiaujančių el. parduotuvių nėra daug, patariama apsižvalgyti ir užsienyje veikiančiose internetinėse parduotuvėse.

Dažniausiai užsienietiškas el. parduotuves erotinių prekių įsigijimui renkasi tie, kurie nori kažkokių nestandartinių prekių arba tiesiog tie, kuriems lietuviškos kainos atrodo per daug didelės. Aišku, kad Lietuvoje prekių kainos dažnai yra aukštesnės nei kai kuriose kitose labiau pažengusiose Europos šalyse. Tačiau, būtina įvertinti visus niuansus perkant tokios kategorijos prekes. Jų yra ne vienas.

Iš pradžių būtina pabrėžti, kad perkant erotines, o tame tarpe ir visas kitas prekes, iš užsienyje veikiančių parduotuvių, laukimo terminas būna žymiai ilgesnis. Užsisakant kažką Lietuvoje, tikėtina, kad viskas atkeliaus vos per porą darbo dienų. Perkant iš užsienio, pristatymo terminas yra dvigubai ilgesnis, o neretais atvejais – prekių laukiama ir kelias savaites ar net mėnesius. Prieš darydami užsakymą, pasižiūrėkite kokį pristatymo terminą nustato el. parduotuvė, nes galbūt jis jums bus nepriimtinas.

Taip pat verta pasižiūrėti kokie yra pristatymo mokesčiai. Užsienyje jie nustatomi pagal pristatymo būdą. Pavyzdžiui, jeigu viskas pristatoma paštu, tuomet kaina būtų minimali, tačiau pristatymo laikas – ilgesnis. Dauguma užsienyje veikiančių erotinių prekių parduotuvių siūlo galimybę prekes gauti per kurjerių tarnybas. Vienas didžiausių trūkumų – pristatymo mokesčiai. Jie yra labai dideli ir dažniausiai jų dydis nustatomas pagal siuntos svorį. Tad, kuo daugiau pirksite, tuo didesnę pristatymo kaina gali tekti mokėti. Tad, pasikartojant, reikėtų žinoti, kad erotines prekes iš užsienio naudinga pirkti tik tuomet, kai pristatymo mokesčiai yra maži ir terminas – trumpas.

Erotines prekes perkate užsienyje? Ne visada tai naudinga…

erotika

Ieškote tokių prekių, kurios bent jau minimaliai pakeistų lytinius santykius į gerąją pusę? Su antrąja puse norite išbandyti kažkokius žaisliukus bei priemones? Jas nesunku įsigyti internetu. Galbūt netgi tikslinga sakyti, kad tokias priemones geriausia ir būtų pirkti nuotoliniu būdu iš specializuotų parduotuvių. Tai būtų daug paprastesnis pasirinkimas, kuris nevers gaišti laiko ir raudonuoti prieš kitus pirkėjus. Internete šiuo metu rasite tikrai ne vieną specializuotą parduotuvę, kuri gali pasiūlyti įvairias sekso prekes pagal kategorijas bei jūsų norus. Žinoma, viskas remiasi į kainas. Jeigu neturite pakankamos pinigų sumos, tuomet vargu ar pavyks patenkinti savo erotines fantazijas norimais žaislais.

Renkantis erotines prekes, pravartu pasidomėti kas jomis prekiauja. Aiškiau kalbant, jeigu internete radote iš pažiūros gana patikimą parduotuvę, tai nereiškia, kad joje viskas yra švaru ir patikima. Kartais net ir geriausią reputaciją turintys pardavėjai sugeba apgauti pirkėjus. Pirmasis jūsų žingsnis perkant erotines prekes – pasidomėti ar pardavėjas nėra kur nors įvardijamas kaip koks nors sukčius ir apgavikas. Nėra skirtumo ar tai būtų įmonė ar kažkoks privatus fizinis asmuo, kuris užsiima tokių prekių prekyba. Atsiliepimai padės prafiltruoti visus potencialius pardavėjus.

Aišku, nereikia pamiršti, kad prekės turi būti pasirenkamos pagal kokybę, o ne mažiausią kainą. Tai liečia ir perkantiems užsienyje. Pavyzdžiui, jeigu sugalvojote įsigyti kažkokias erotines prekes iš norvegiškos el. parduotuvės, tuomet vis tiek teks pasidomėti kokią produkciją siūlo tie pardavėjai. Patikslinimui – norvegiškas internetines parduotuves galite rasti vesdami norvegiškus norimų prekių pavadinimus paieškos sistemose. Pavyzdžiui, suvesdami terminą „Vaginakuler“, tikrai rasite el. parduotuves pagal šį pavadinimą. Galiausiai teks viską išsiversti į lietuvių kalbą ir tiek.

Norintiems įsigyti erotinės prekes, kurių kainos nebūtų labai aukštos, patariama neskubėti rinktis atsitiktinių pasiūlymų su mažiausiais įkainiais. Matote, jeigu perkate iš ES priklausančios šalies el. parduotuvės, tuomet reikėtų žinoti, kad visos erotinės prekės turi būti sertifikuojamos pagal tam tikrus standartus. Nesirinkite neaiškios kilmės sekso prekių, nes jos gali atnešti ne naudą, o tiesiog pridaryti daugiau problemų su sveikata.

Erotines prekes ne visada naudinga pirkti iš užsienio

moteris

Aktyviu seksualiniu gyvenimu pasižymintys žmonės, pasak ekspertų, smarkiai rizikuoja įsisukti į rutiną. Tai tampa viena iš priežasčių, kodėl poros dažnai skiriasi – juk norisi patirti kažką naujo. Santykių pradžioje visko norinčios ir išbandančios poros paskui jau nebežino kaip pagyvinti lovos reikalus, todėl dairomasi į įvairius sekso žaislus. Moterims, aiškus, vienas dažniausiai dėmesį patraukiančių pirkinių – vibratoriai (norvegiškai – dildo). Tačiau, vyrams nelabai yra iš ko rinktis – jų dažniausių pasirinkimu tampa nuklydimas į šoną, o tai ir yra santykių pabaigos pradžia. Tam, kad santykiai nuolatos išliktų aistringi, ir kad rutina neįsisuktų į gyvenimą, patariama lytiniais santykiais užsiimti rečiau, o blogiausiu atveju – paieškoti tokių erotinių žaisliukų, kurie patiktų abiem pusėms.

Kalbant apie erotinių prekių pirkimą, berta žinoti, kad pasirinkimas tikrai yra didžiulis. Kalba eina ne tik apie Lietuvoje veikiančias specializuotas fizines parduotuves. Šiuo metu sekso prekes įsigyti galima internetu tiek iš lietuviškų, tiek ir iš užsienyje veikiančių el. parduotuvių. Bet, visada reikia žiūrėti į pardavėjo atsiliepimus. Mat, tai parodo kokios kokybės produkcija yra siūlomas ir ar apskritai pardavėjas yra patikimas ir sąžiningas.

Tie, kurie susidomėjo erotinių prekių įsigijimu iš užsienyje veikiančių internetinių parduotuvių, turi žinoti, kad perkant ten, galima pasinaudoti įvairiais privalumais, bet trūkumų taip pat yra ne vienas. Užsienyje veikiančias elektronines parduotuves pirkėjai dažnai renkasi dėl to, kad ten kainos kartais būna žemesnės nei Lietuvoje. Ten taip pat gali būti platesnis pasirinkimas. Bet, tai nereiškia, kad mažos erotinių prekių kainos apdės sutaupyti.

Perkant tokio tipo prekes užsienyje, iš pradžių reikia įvertinti visas galimas išlaidas. Kai erotinės prekės užsakomos iš lietuviškų internetinių parduotuvių, jų kaina gali būti didesnė. Labiausiai reikia paminėti pristatymo mokesčius. Lietuvoje jie yra žymiai mažesni nei perkant viską iš užsienietiškų el. parduotuvių. Pristatymas į kitas šalis visada yra brangesnis, o kaina kyla ir nuo to, į kurią vietą teks viską gabenti.

Svarstantiems apie erotinių prekių įsigijimą iš užsienietiškų internetinių parduotuvių prieš tai reikėtų gerai įvertinti visus privalumus ir trūkumus perkant ten.

Seimo narių pasiūlymas dėl erotinių prekių įsigijimo vietų – jau seniai pamirštas

ledai

Metų pradžioje seimas bandė sugriežtinti erotinių prekių įsigijimo vietas Lietuvoje, tačiau viskas baigėsi tuo, kad jokių pakeitimų nepastebėta. Netgi ekspertai tvirtina, kad tai tiesiog laiko gaišimas ir tiek. Prekybos centruose esančios priemonės negali niekaip būti siejamos su erotinėmis prekėmis, tai ne kažkoks fetišas (norvegiškai – fetisj), kur pamačius prezervatyvus, kiltų kažkokios geidulingos mintys – tai tvirtina daugelis psichologų. Priešingai nuo seimo narių, daugelis psichologų ir sveikatos apsaugos srityje dirbančių specialistų yra įsitikinę, kad ribojimas prekiauti erotinėmis priemonėmis kaip tik gali paskandinti daug nesusipratimų. Jau dabar kai kuriems atrodo, kad apsaugos priemonės būtų priskiriamos prie tų prekių, kuriomis bus galima prekiauti tik specializuotose vietose.

Grįžtant prie įstatymų priėmimo, primenama, kad metų pradžioje seimas pritarė siūlymui griežčiau kontroliuoti erotinių prekių įsigijimo vietas. Tai sukėlė nemažą ažiotažą, nes visuomenei nepaaiškinta kas būtų laikoma tomis erotinėmis prekėmis. Daugelis seimo narių tvirtinta, kad prezervatyvai bei kitos apsaugos priemonės tikrai neturėtų būti priskiriamos prie sekso reikmenų. Klaba eina apie tas prekes, kurios sukelia geidulį bei kitas mintis.

Į tai smarkiai sureagavo visuomenė, nes vis dėlto – ribojant tokių apsaugos priemonių įsigijimo vietas, padidėtų tikimybė, jog jauni asmenys, neturintys pakankami žinių lytinio švietimo srityje, prisidarys daugiau problemų. Tačiau, kaip jau teigiama, tai įprastų kontraceptinių priemonių nepalies.

Įprastuose prekybos centruose bei kitose prekybos vietose norima riboti tik tokių erotinių prekių įsigijimą, kurios yra sukeliančios mintis apie lytinius santykius. Tai labiausiai liečia įvairius sekso žaislus, įvairius žurnalus ir t.t.

Kaip bebūtų, kritikai teigia, kad pirmiausia reikėtų daugiau dėmesio skirti ne ribojimams, o švietimui. Būtent žinių stoka ir prastas švietimas lemia tai, kad Lietuvoje lytiškai plintančiomis ligomis suserga vis daugiau žmonių.

Tie, kurie domisi erotinių prekių įsigijimu, tai daro ne kažkokiuose prekybos centruose, o tiesiog tam skirtose vietose. Šiuo metu erotinių prekių įsigijimas galimas ir internetu. Bet, primenama, kad atidžiai reikėtų žiūrėti į visus pasiūlymus. Mat, vienos prekės yra kokybiškos ir tinkamos naudojimui, o kitų naudoti tikrai nerekomenduojama.

Erotinių prekių prekyba įstatymais visai be reikalo buvo koreguojama

erotika

Lietuvoje įstatymų pakeitimais buvo siekta apriboti erotinių prekių (norvegiškai – sexleketøy) įsigijimą tam tikrose vietose. Tačiau, metų pradžioje pateikti ir priimti pasiūlymai jokios naudos ar žalos nepadarė. Visos erotinės prekės iki šiol pardavinėjamos tik tam tikrose prekybos vietose. Kaip bebūtų, metų pradžioje pateikti pasiūlymai sulaukė gana griežtos kritikos, nes vis dėlto – įstatymų pakeitimai sukurti nesigilinant į dabartinę situaciją. Taip pat per mažai informacijos pateikta visuomenei. Labiausiai verta pripažinti tai, kad įstatymų pakeitimuose nėra aiškiai apibrėžiama kas yra erotinės prekės. Taip atsiranda terpė spekuliacijoms ar vis dėlto kontraceptines priemones būtų galima priskirti prie tokių prekių kategorijos.

Pasak ekspertų, erotinės ar dar kitaip vadinamos – sekso prekės yra tokios, kurios skatina geismą ar kažkaip kitaip sukelia nepadorias mintis. Tačiau, kontraceptinės priemonės nėra laikomos sekso reikmenimis. Prezervatyvais ir dabar prekiauja daugelis prekybos vietų, tad jų veiklai niekaip įtakos priimti teisė aktų projektai neturėjo. Bet, verta akcentuoti, kad įvairios kontraceptinės piliulės negali būti pardavinėjamos leidimų neturinčiose vietose. Paprastai kalbant, jeigu saugojatės naudodami tik tam tikras kontraceptines piliules, turėtumėte atidžiau domėtis iš kur jos perkamos ir kokią naudą atnešą. Pasitaiko atvejų, kai pirkėjai įsigyja visiškai neefektyvias priemones, kurios ne tik  kad nepadeda, bet ir pakenkia.

Įstatymų numatyta tvarka yra aiškiai pabrėžiama, kad tam tikros kontraceptinės piliulės gali būti pardavinėjamos vaistinėse arba specializuotose parduotuvėse. Jeigu jas perkate internetu, tuomet prieš tai reikėtų įsitikinti ar parduotuvė turi reikiamą licenciją bei kitus leidimus. Tokias apsaugos priemones reikėtų pirkti tik gerai išsiaiškinus ar jos nėra pavojingos žmogaus organizmui.

Grįžtant prie sekso reikmenų problemos, ekspertai taip pat pabrėžia, kad draudimai prekiauti prezervatyvais prekybos centruose bei kitose parduotuvėse smarkiai padidintų lytiškai plintančių ligų nešėjų skaičiui. Taip pat gali padidėti ir nepilnamečių asmenų, kurie susilaukia vaikų neturėdami 18 metų. Pasak gydytojų, jokiu būdu nereikėtų apriboti įprastų parduotuvių – jose turi būti prekiaujama apsaugos priemonėmis. Kas liečia sekso prekes, kurios skirtos įvairiems lovos žaidimais, tai jau ir dabar viskas yra apribota ir tokios prekės gali būti siūlomos tik specializuotose parduotuvėse.

Durex Pleasuremax: ar prezervatyvai ir malonumas suderinami?

Prezervatyvai – viena patikimiausių kontracepcijos priemonių, ne tik sėkmingai „atbaidanti gandrus“, bet ir apsauganti nuo venerinių ligų – nemalonių „meilės dovanėlių“, plintančių lytiniu keliu. Visgi atsiranda priešininkų, teigiančių, jog pastarieji susilpnina sekso teikiamą malonumą – partneriai nejaučia vienas kito kūno. Tad kai kurie, vardan kokybiškesnių pojūčių, žaidžia „va bank“ – propaguoja nutrauktą lytinį aktą. Prezervatyvų gamintojai be abejonės žino savo klientų poreikius bei stengiasi juos išpildyti: jie siūlo nutraukti „žaidimus su ugnimi“ ir išbandyti savo gaminius, kurie malonumą ne slopina, bet… paaštrina. Tokie yra Durex Pleasuremax bei keletas kitų – beveik kiekvienas žinomesnis gamintojas turi kažką pasiūlyti iš serijos „stimuliuojantys prezervatyvai“.

Apsauga, apsauga, apsauga… Nieko naujo kalbant apie prezervatyvus: tai užtikrina visi kokybiški bei tinkamai naudojami gaminiai. Jūs galite išbandyti daugiau! Durex Pleasuremax paslaptis slypi tekstūroje – pastarųjų paviršius nelygus, su iškiliais taškeliais. Kuo pastarieji pranašesni už įprastus lygius prezervatyvus? Į šį klausimą geriausiai atsakyti gali tik pastaruosius pabandžiusieji! Rantuoti prezervatyvai papildomai stimuliuoja erogenines zonas bei leidžia patirti iki šiol neatrastus pojūčius.Ši, iš pažiūros menkavertė detalė, gali sukelti tikrą perversmą miegamajame, kuriame iki šiol tvyrojo monotonija (taip, deja, yra neretoje poroje) bei paskatinti ir toliau leistis į eksperimentus. Prezervatyvus su iškilimais įsimesti į pirkinių krepšelį turėtų būti ypač suinteresuotos moterys – pastarieji gali palengvinti neretai sudėtingą kelią į „didžiojo malonumo“ siekimą. Visapusiškas moters pasitenkinimas turėtų būti ir vyrų siekiamybė – tai leidžia savimi didžiuotis (ir visai nesvarbu, jog tam įtakos turėjo Durex Pleasuremax ar kiti stimuliuojantys prezervatyvai).

Nesivaikykite pasenusio stereotipo, neva prezervatyvai slopina malonumą (vien jau saugumo faktas turėtų leisti atsipalaiduoti ir mėgautis procesu). Atsimerkite: rinkoje siūlomi specializuoti prezervatyvai, dėl kurių tekstūros ypatybių galima patirti egzotiškus bei kaitinančius jausmus. Nežinote, kur pastarųjų rasti? O gal bijote akis į akį šia tema kalbėti su konsultante? Užsukite į internetines erotinių prekių parduotuves, kuriose galite lengvai išsirinkti iš plataus asortimento, patogiausiu būdu atsiskaityti už išsirinktas prekes bei sulaukti jų tiesiai į namus.