Keletas patarimų, jeigu sudomino įrankiai internetu

Mūsų dienomis įvairiems darbams atlikti prireikia įvairiausių įrankių: grąžtų, atsuktuvų, specialių raktų, pjūklų, šlifuoklių, perforatorių, susegėjų ir dar daugybės kitų. Tad, renkantis reikiamus įrankius, parduotuvėse galima praleisti visą amžinybę. Gera žinia tiems, kas taupo savo laiką, – įrankius įsigyti galite ir internetu, čia jų asortimentas tikrai ne mažesnis.

Kad pirkti įrankius internetu būtų paprasčiau, pirmiausia, nusistatykite savo tikslus ir suplanuokite reikiamus atlikti darbus. Kai jau tiksliai žinosite, kokių įrankių jums reikia, pagalvokite apie tai, kaip dažnai juos naudosite. Nuo to priklauso kurios grupės instrumentus rinktis – skirtus profesionalams ar ne. Jeigu norite pakabinti paveikslą ar keletą rėmelių su nuotraukomis arba sukalti taburetę, jums tikrai užteks neprofesionalių įrankių. Jų galingumas, kaip taisyklė, nėra didelis, tačiau smulkiems remonto darbams jo tikrai pakanka. Na, bet jeigu susiruošėte namuose atlikti kapitalinį remontą, tai atminkite, dirbdami su buitiniais instrumentais, turėsite dažnai daryti darbų pertraukėles, kad naudojamas įrankis galėtų atvėsti, nes neprofesionalūs įrankiai neturi numatytos apsaugos nuo perkaitimo. Tačiau dėl paprastesnių savo savybių neprofesionalūs įrankiai internetu yra ganėtinai patrauklūs pagal kainą, o dirbti jais gali praktiškai kiekvienas – jų naudojimas paprastas. Tuo tarpu profesionalūs instrumentai atlaiko daug didesnes apkrovas nei tos pačios rūšies mėgėjiški įrankiai. Skiriasi ir jų dizainas – jie gaminami su specialiomis vibraciją mažinančiomis rankenomis, su apsauga nuo perkaitimo, taip pat kitomis apsaugomis.

Jeigu jus domina akumuliatoriniai įrankiai, taip pat turite žinoti keletą niuansų. Pirmiausia tai, kad visai be elektros neišsiversite, nes turėsite instrumentą reguliariai pakrauti. Tokie įrankiai paprastai parduodami tik su vienu akumuliatoriumi, tačiau įsigijus antrąjį, jūsų darbai pagreitės du kartus. Akumuliatoriai gali būti gaminami iš nikelio ir kadmio junginių (Ni-Cd), iš nikelio ir metalhidrito junginių (Ni–MH) arba ličio (Li-Ion). Ni-Cd akumuliatoriai paprastai pigesni ir atsparesni perkrovoms ar neigiamai temperatūrai. Tačiau prietaisai su šiais akumuliatoriais yra sunkūs ir mažos talpos. Ni-MH akumuliatoriai paprastai lengvesni bei kompaktiškesni, be to mažiau kenkia aplinkai, tačiau ne tokie atsparūs apkrovimams. Tuo tarpu Li-Ion akumuliatoriai, galima sakyti, yra naujas kokybės šuolis. Jie puikiai apsaugoti nuo perkrovos, ar labai aukštos temperatūros, taip pat nuo visiško išsikrovimo dirbant.

 

Leave a Comment